• Новак
Алуминиум легура воздух излезот хром намали прстен автомобил табла A/C отворите за вентилација се покријат налепница декорација за Ауди А3 S3 2013- Q2

Алуминиум легура воздух излезот хром намали прстен автомобил табла A/C отворите за вентилација се покријат

DEN 85.00
DEN 101.28
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црвена Дијаметар : 6. Бидете Сигурни дека со налепница се опремени на возилото точно и користете чиста крпа да притиснете рамномерно.
Опис : Лесно да се инсталира со 3 M налепница, можете да DIY им Даде на вашиот автомобил Воздушен Вентил за најдобра заштита и, исто така, изгледа многу кул материјали е Алуминиум, издржлив и не се оштети автомобил е Применливо : Одговара за Audi S3 2013 2014 2015 2016 Година За Ауди А3 3th Седан Cabriolet Sportback 2013 2014 2015 2016 Година За АУДИ Q2 2017 Инсталација : 1. Ве молиме чисти и ја елиминира супстанција пред монтирање на овој производ. За да ја проверите инсталација област според возило со овој производ прв, а потоа го пушти назад на 3 M лента хартија (двострано лента, етикетата) е отстранета 3. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Автомобил Воздух Излезот Декорација Трим Прстен
.56" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме избегне перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа производот по инсталиран.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
8.1g
Име На Модел:
1A70628
Година:
2017

Избор на клиент