• Новак
TINGHAO Забава Водење на Топката Пластични Grounder Џогирање Хрчак Пет Мали Вежба Играчка 12cm

TINGHAO Забава Водење на Топката Пластични Grounder Џогирање Хрчак Пет Мали Вежба Играчка 12cm

DEN 134.88
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации :
Врати може да се отклучи со извртување на анти-насока на стрелките на часовникот.
Обезбедува активна забава време за вашиот мал животните.
Одговара за хрчаци, gerbils, глувци, или други мали животни.
Точка Име : Пет Работи Топка
Материјал : Пластика
Количина : 1 Компјутер
Димензии : 12cm/4.72" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Милениче Водење на Топката (Заградата Не се Вклучени)

Главните карактеристики

Бренд Име:
TINGHAO
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
28478

Избор на клиент