• Новак
10pcs/многу Тибетската Сребрена Топка Од Пеперутка Шарм Монистра 8мм Filigree Круг Spacer Монистра за Голема Дупка Европската Изработка на Накит

10pcs/многу Тибетската Сребрена Топка Од Пеперутка Шарм Монистра 8мм Filigree Круг Spacer Монистра за Голема

DEN 162.00
DEN 231.84
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


1)Материјал : алуминиум 2)Бои : антички сребрен 3)Големина : 8mm 4)Пакет : 10pcs/многу

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
40g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ahknormailcui
Број На Модел На:
S0068
Метали Тип:
Легура
боја:
антички сребрен
Outsize Големина :
8мм
Пакет:
10pcs/многу
Објектот:
антички сребрен монистра
Тип:
тибетската сребро монистра
Шема:
шупливи од пеперутка монистра
Стил:
круг метал монистра
Функција:
8мм шарм монистра
дизајн:
метал spacer монистра
Употреба:
монистра за diy изработка на накит

Избор на клиент