• Новак
JURAN 2018 добар квалитет кристално со симулирани бисер студ Обетки за жените изјава earring Фабрика Цена earring трговија на големо

JURAN 2018 добар квалитет кристално со симулирани бисер студ Обетки за жените изјава earring Фабрика Цена earring

DEN 103.00
DEN 114.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50478
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
juran
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените

Избор на клиент