• Новак
Бесплатен превозот 10pcs CM1922X330R-10 SMD заеднички режим серпентина inductance 1922 година 33R 10A

Бесплатен превозот 10pcs CM1922X330R-10 SMD заеднички режим серпентина inductance 1922 година 33R 10A

DEN 478.08
Во достапна форма

Пристапност

,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака.Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Јас сум на чекање за вас!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co. Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail. Ако ви треба нешто можете да ме контактирате,Бидејќи повеќето од нив се ' уште не се објавени на интернет.Купи повеќе делови.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
Бренд Име:
STACKPOLE
is_customized:
Yes
Серпентина Класификација:
Феритни јадро серпентина

Избор на клиент