• Новак
Симпатична цртан филм крпа торба дама креативните мали монета торба мода паричник, мобилен телефон торба

Симпатична цртан филм крпа торба дама креативните мали монета торба мода паричник, мобилен телефон торба

DEN 5928.00
DEN 6240.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : flannelette Големина : 16cmx9cm, wristband должина околу 17cm
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Главните карактеристики

боја:
Забелешка бои што сакате
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
LZ0554
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
flannelette

Избор на клиент