• Новак
10Pcs/многу 4.0 Екран на Допир За Nokia Microsoft Lumia 435 N435 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 4.0 Екран на Допир За Nokia Microsoft Lumia 435 N435 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел

DEN 1140.00
DEN 1200.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
Microsoft Lumia 435 N435
Компатибилен Бренд:
Nokia
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AQIOU
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
Microsoft Lumia 435 N435 Екран На Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Избор на клиент