• Новак
1pc 32 Ножеви Feeler Мерач 180mm Должина Метрички Кралскиот 0.04-0.88 mm Јазот Додатен Мерачи

1pc 32 Ножеви Feeler Мерач 180mm Должина Метрички Кралскиот 0.04-0.88 mm Јазот Додатен Мерачи

DEN 158.00
DEN 264.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
BI0001698
Спецификација :
Бренд нови
Тип : јазот филм
Боја : како на сликата покажува
Парче Должина : околу. 180mm
Мерен опсег за : 0.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.88 мм
Сечилото Големини на Империал : 0.003 mm
Нога тело користење 65 # Mn
Полиран површина
Метрички и инчни споредба
Нога тело 3.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.035 инч
Пакет се вклучени :
1 x 32 ножеви feeler мерач
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.88 mm
Точност : +0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
додатен мерач
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Mayitr

Избор на клиент