• Новак
Сет од 11 Златна и Розова Хартија Декорација Саќе Топки/Хартија Фенери/Ткиво Хартија Пом Пом Свадба, Роденден на Партијата Декор

Сет од 11 Златна и Розова Хартија Декорација Саќе Топки/Хартија Фенери/Ткиво Хартија Пом Пом Свадба, Роденден

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност


започнете Цена : $1.95 Цена : $9.88 Цена : $9.59 Цена : $24.88 Цена : $4.88 Цена : $13.99
крајот
Оваа Розова и Злато Комплет вклучува :
1pc 30cm(12") бела хартија фенер
2 парчиња 20cm(8") бела хартија фенери
2 парчиња 20cm(8") злато хартија фенери
2 парчиња 20cm(8") розова хартија фенери
2 парчиња 20cm(8") розова топки саќе
1pcs 20cm(8") злато ткиво хартија пом пом
1pc 20cm(8") розова ткиво хартија пом пом
Дали имате било какви очекувања дека имате шарени Булчински Туш партија заедно со вашите сестри и различни убави украси и на ѕид , плафон или на масите ? Дали сакате да им даде на вашите убави деца Роденден изненадување со нашите саќе хартија занаети украси?
Ако сте за планирање на вашиот отворен или затворен Свадба места фото backdrops , ткиво хартија декорации ќе биде совршен избор за намалување на буџетот.
Може исто така да се откажам овој комплет на Бебе Туш или Расадник тема ,која ќе го направи вашето лице да се издвоите.

Главните карактеристики

Материјал:
Хартија
Повод:
Денот на мајката,Полот Откриваат,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста
Шема:
Срцето,Момче & Девојка,Цвет,Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Точка
Бренд Име:
SUNBEAUTY
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SMT3-GPW-11

Избор на клиент