• Новак
Нови Креативни Птица Декорација Кука Креативни Ѕид Виси Птици Ѕидни Декорации Цврсти Дрвени Закачалки Помине Слободни Леплива Кука

Нови Креативни Птица Декорација Кука Креативни Ѕид Виси Птици Ѕидни Декорации Цврсти Дрвени Закачалки Помине

DEN 492.00
DEN 518.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

(Обично во рок од 3 дена)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време. Можете да ја врати стоката во 7 дена по приемот во случај на боја грешка, големина на проблемот, дури и не ви се допаѓа тоа, но ве молиме бидете сигурни дека производот не се користи, ознака не се отстранети, а во оригинална состојба, превозот надомест е да бидат покриени од страна на купувачот. Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/ФЕДЕКС/UPS-от ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", ве молиме да се разбере тоа. Ве молиме да ни остават порака ако вашиот имаат посебни барање. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа. На големо се добредојдени. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе напишете "Подарок" или "Примерок" во US$ 10-50 по парче вредност цена на фактурата. Ве молиме одвојте неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек ако ви се допаѓа производот. Во случај на производот се неподносливи дефекти, вклучувајќи валкано место, оштетување, ве молиме да ги слика на тоа за варијанта која ќе наплата тебе за тоа. Царина треба да бидат платени од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MQbereda
Материјал:
Дрво
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
облека
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
a011
Стил:
едноставен и модерен

Избор на клиент