• Новак
5pcs/број 1 Mode/3Mode/5Mode Постојан Струја 2800mA DC 12V XML T6 Led Драјвер За Кри XML XM-L2 T6 LightingTransformers Возачот

5pcs/број 1 Mode/3Mode/5Mode Постојан Струја 2800mA DC 12V XML T6 Led Драјвер За Кри XML XM-L2 T6 LightingTransformers

DEN 496.00
DEN 522.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

1 Mode/3 Mode/5 Mode Постојан Струја 2800m A DC 12 V XML T6 Led Драјвер За Кри XML XM-L2 T6 Lighting Transformers Возачот 1 Модел /3 Модел 5 Модел го Вклучите и исклучите само / 5 Режим : ниско ниво 5% - Медиум 50% - Целосна 100% високо - Strobe-СОС Влезен Напон : 3-15 V DC Излезна Струја : 2800m A Излезен Напон : 3-3.7 V Работа за 1pcs XML/XML2 ПРЕДВОДЕНА од 10 W висока моќност led чип Дијаметар : 22mm Дебелина : 12mm Оперативни Температура : -20~80 степен Температура на Чување : -20~80 степен Функција : Отворена кола, Краток спој и со Текот на вчитување на Апликацијата : Одговара за P7,XML-T5,XML-T6 Висока Моќност LED светло. Безбедносни информации : напон на овој производ е DC3-15 V .

Главните карактеристики

боја:
1 РЕЖИМ, 3 РЕЖИМ, 5 РЕЖИМ

Избор на клиент