• Новак
M42-MD Леќа планината прстен одговара M42 леќа & MD/M dslr фото камера Sliver боја

M42-MD Леќа планината прстен одговара M42 леќа & MD/M dslr фото камера Sliver боја

DEN 377.28
Во достапна форма

Пристапност


M42 - MD/MC M42 завртката свртување Minolta Minolta воздухопловни конструкции адаптер прстен
Материјал : алуминиум легура
Боја : sliver
Сите применливи модели : сите M42 леќа и minolta MD/MC SLR фото апарати
Карактеристики : целосна рачна контрола, прирачник фокус, прирачник за изложеност, отворот приоритет, нема да биде во можност да бесконечност фокус

Главните карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
M42-MD

Избор на клиент

Сигма USB Док за Nikon Canon
  • Новак

Сигма USB Док за Nikon Canon

DEN 2832.00

Dslr фото апарати и објективи се со висока вредност на објектите и ние се надеваме дека имате совршен шопи