• Новак
Новиот Мотор 25W Гас Влошки Загрева Зафат Handlebars АТВ Скутер Костец Грејач

Новиот Мотор 25W Гас Влошки Загрева Зафат Handlebars АТВ Скутер Костец Грејач

DEN 180.00
DEN 225.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

5 cm; Width : 8cm Влезен напон : 12 V Производ моќ : 10 W (страна на власта) е 20 W на двете страни се Справи со температура : ниска температура : 30 ℃; висока температура 50 ℃ -60 ℃ тип на Прекинувач : брод водоотпорен водоотпорен, прашина се префрлите Производ додатоци : лево и десната страна на еден пар, а парот на топлина се смалуваат цевки; водоотпорен изолација една лента; прирачник е Применливо модели : 12 V сите мотоцикл модели предности на производите : 1 едноставна измена, тоа е, lossless изглед, и лесно да се работи, инсталацијата е многу едноставна 2 МИЛЕНИЧЕ метал греење филм, топлината е многу брзо, неколку секунди топлина брзо, безбедно и брзо 3 користење на бродот прекинувач, водоотпорен, dustproof, убаво и безбедно 4 switch дизајн, може да биде директно инсталирана на ретровизорот огледало седиште, без удирање, без штета, многу едноставна 5 DC 12 V влез, погоден за сите мотоцикл употреба, употреба на многу широк спектар Инсталација метод : 1 : електричен грејач на handlebar, се прилагоди на соодветна локација 2 : со лента еднакво на електричен грејач фиксни (завиткан) на handlebar, особено во електрична жица на жици да биде цврсто обвиткани 3 : поставување на школка, ја дотерате локацијата, со топол воздух пиштол (исто така, може да се користи полесни или фен за коса) беше надолжни симетрични дува цевка надвор од два набори до контракција дури и досега, и потоа дури и дува други делови, додека на обвивка на Секој дел од контракција униформа, рамни досега 4 : прекинувачот е инсталиран под огледалото на rearview огледало 5 : поврзан на кабелот за напојување, црвена линија, црна линија, без оглед на позитивни и негативни, но мора да се добие на заклучување на вратата (вметнување на клучните место) според пол излез линија.

Главните карактеристики

Motobike Направи:
Универзална
Бренд Име:
QILEJVS
Име на производ:
12V трета генерација на електрични се справи со поставува
Тип На Производ:
КС-054B1
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ метал греење филм
Производ големина:
Должина
Влезен Напон:
12v
Производ моќ:
10W (страна на власта) е 20W на двете страни

Избор на клиент