• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Тајван АЛФА Алфа RD124F-25 прецизност potentiometer, E100K*4 оска долго, 25ММ четворни, 12 метри

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Тајван АЛФА Алфа RD124F-25 прецизност potentiometer, E100K*4 оска долго, 25ММ четворни, 12

DEN 381.60
Во достапна форма

Пристапност


Axial должина плус тема 25 MM

Главните карактеристики

Број На Модел На:
111
тековната:
10A
Карактеристики:
Georgette
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
Georgette
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Избор на клиент