• Новак
1PC Женска Секојдневен Лабава Chiffon Краток Лале Ракав Блуза Кошула Блузи 17Oct31

1PC Женска Секојдневен Лабава Chiffon Краток Лале Ракав Блуза Кошула Блузи 17Oct31

DEN 194.00
DEN 323.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Зелена Тежина 80 G Пакет вклучуваат 1 PC Кошула
! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен.4 Пред : 63
Назад : 69 Пред : 24.Жешка Розова. ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа. ! За боја :
Сликите се само примероци за референца. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.4
Назад : 26.8
Назад : 27. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.0 Половината Должина Пред : 59
Назад : 65 Пред : 23.2 Материјал Chiffon Сина Боја.4 Рамо 35 13.2
Назад : 25.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
////
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Сезона:
Лето
Повод:
дневно
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Јака:
О Деколте
Должина на ракав:
Без ракави

Избор на клиент