• Новак
Бесплатен превозот 10pcs 82102R пак сооднос 1:2.4 ICE950 50UH 1875V печ сигнал изолација трансформатор.

Бесплатен превозот 10pcs 82102R пак сооднос 1:2.4 ICE950 50UH 1875V печ сигнал изолација трансформатор.

DEN 769.92
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата . Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail.Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент