• Новак
Етничките Природна Розова Кристал Pendant 925 Sterling Silver Ѓердани Pendant Цутот на Црешни Долго Јаже, Верига Накит YN59

Етничките Природна Розова Кристал Pendant 925 Sterling Silver Ѓердани Pendant Цутот на Црешни Долго Јаже,

DEN 1108.00
DEN 1583.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Главниот Камен:
Кристално
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Етнички
Страна Камен:
Никој
Бренд Име:
magicodes
Број На Модел На:
59
Pendant Големина:
2.6 cm*2.6 cm
is_customized:
No

Избор на клиент