• Новак
Девојки Уметничко Лизгање Фустан Жолта Жените Уметничко Лизгање Фустан Возрасни Конкуренција Уметничко Лизгање Фустани Бесплатен Превозот G38

Девојки Уметничко Лизгање Фустан Жолта Жените Уметничко Лизгање Фустан Возрасни Конкуренција Уметничко Лизгање

DEN 8592.00
Во достапна форма

Пристапност

повеќето од ние задолжен нема повеќе пари.
За Идејата
Ако имате идеја за тоа како да се направи фустан,ве молам дозволете ми да знам,ние ќе го направиме тоа за вас,ако ви се допаѓа фустан,но не може да се најде во мојата продавница,да ми даде слики,ние ќе го направи тоа за вас.00
/парче US $ 199.па ве молиме да се облекуваат ви се допаѓа,и да го оставите порака до мене.00
/парче US $ 199.00
/парче US $ 159.ако не можете да
обезбеди на мерења,ве молиме, изберете ја големината според сликата подолу.00
/парче US $ 249.00
/парче
Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.00
/парче US $ 179.ние обично наплаќаат нема повеќе за промена на боја,па можете да го нарачате и ме остави на боја треба.00
/парче US $ 149.
За Боја :
ние ќе го направи тоа како фото ние обезбеди обично,но ако ви треба фустан со друга боја,можете да изберете од подолу,оставете ме на бројот што ви треба.
За Измена :
ние обично направи измени за нашите клиенти,како на пример, додавање долги ракави,додадете ракавици и така натаму.00
/парче US $ 269.00
/парче US $ 149.00
/парче US $ 229.
За Големина На :
Повеќето од Нашите фустани се обичај за нашите клиенти,па ве молиме да ми даде мерења од страна на сликата подолу,за да можеме да прилагодено тоа за вас.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, XL, L, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
Игри со авијација фустан

Избор на клиент