• Новак
RILAND 10N49 Tig Млазницата Алумина Керамичка Чаша TIG Заварување Факелот

RILAND 10N49 Tig Млазницата Алумина Керамичка Чаша TIG Заварување Факелот

DEN 816.00
DEN 858.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

RILAND 10 N49 Tig Млазницата Алумина Керамичка Чаша TIG Заварување Факел Модел : 10 N49 4#(10 N50 10 N47 10 N48 10 N46 се на располагање премногу,Ако у треба,pls забелешка и цената е иста) Пакување : 30pcs погоден за TIG17/TIG18/TIG26 Материјал : Керамички;Openging Внатрешна Кол : 7.9 мм / 5/16"
Надвор Кол : 12mm / 5/8";Внатрешен Навој Дијаметар : 8mm
Вкупна Должина : 46mm / 1 3/4";Боја : Розева

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Tig Факелот
Заварување Тип:
Tig Факелот
Заварување Капацитет:
100%
Тип:
заварување факелот
Бренд Име:
RILAND
Големина:
5

Избор на клиент

20PK Trafimet S45 PD0116 Совет
  • Новак

20PK Trafimet S45 PD0116 Совет

DEN 739.00 777.60

Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот Ако немате следење на