• Новак
MJARTORIA Мода Tassel Brooch Прекрасна Цртан филм Глеѓ Иглички Брошеви За Жените Colothes се Вклопи во Новата Година, Божиќ Украси

MJARTORIA Мода Tassel Brooch Прекрасна Цртан филм Глеѓ Иглички Брошеви За Жените Colothes се Вклопи во Новата

DEN 60.00
DEN 77.76
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!
* Состојба : 100% Нови * Материјал : Цинк Легура * Големина : 62*14mm * Конверзија : 1inch = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Црвена Сива * Тежина : 2.00-3.00 g/PC * Количина : 1 PC * Дел Бр . : M41865 * Забелешка :

Главните карактеристики

Бренд Име:
MJARTORIA
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Моден Брошеви
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Дедо Мраз Шема
Стилот 1:
Моден Жени Мажи Брошеви
Стил 2:
Брошеви Одговара Божиќ Ден Подароци
Функција:
Украси За Божиќни Ден
Стилот 3:
Прекрасен Накит Брошеви
Occassion:
Божиќ Партија
Стилот 4:
Креативни Жени Брошеви
Стилот 5:
Мода Прекрасна Детска Брошеви
Стил 6:
Емајлот Иглички Накит Брошеви
Стил 7:
Нова Година Партија Декорации

Избор на клиент