• Новак
2017 слатка еден чевли мода жените чевли пролет женски тенки потпетици лак ниско-револвер круг пети еден чевли

2017 слатка еден чевли мода жените чевли пролет женски тенки потпетици лак ниско-револвер круг пети еден чевли

DEN 486.00
DEN 528.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Патент Кожа

Избор на клиент