• Новак
падот на нови дама облека долг ракав turtleneck џемпер збор здолниште на високи половината жени pullover џемпери pleated vestidos S M L

падот на нови дама облека долг ракав turtleneck џемпер збор здолниште на високи половината жени pullover џемпери

DEN 1608.00
DEN 1914.24
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

(Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.Ние сме мило да го направи истото за вас.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

боја:
Црвена
Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Лак
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Бренд Име:
OLONIYA
Број На Модел На:
Сет
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на клиент