• Новак
Линија секси темпераментен shallower и високи потпетици мода, вистинска кожа жените чевли, професионален работен ден чевли девојка

Линија секси темпераментен shallower и високи потпетици мода, вистинска кожа жените чевли, професионален работен

DEN 6138.00
DEN 6672.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Insole Материјал:
ПВЦ
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Избор на клиент