• Новак
мир dove сребро locket ѓердан етерично масло diffuser накит diffuser ѓердан трговија на големо engravable lockets ароматерапијата евреин

мир dove сребро locket ѓердан етерично масло diffuser накит diffuser ѓердан трговија на големо engravable lockets

DEN 998.40
Во достапна форма

Пристапност

Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на murano стакло накит. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Како да го користите : Само бришење капка етерично масло од лава камен и да уживаат во аромата за неколку часа или до неколку дена, во зависност од нафта што ја користите.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2.8 инчен/46cm(не вклучувајќи ароматерапијата). И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Откако арома бледнее, повторно да аплицираат на нафта или масла од лава мушка.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба. Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден. : - Природни Лава Камен : Лава монистра/камења се единствени во која природно-формирана voids и неправилни површини се дел од нивната убавина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
edl4913hx3
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент