• Новак
Бесплатен превозот 10pcs ABC заеднички режим филтер inductor / задави SF0905500YLB увоз оригиналниот 2x50uH 0.8 На

Бесплатен превозот 10pcs ABC заеднички режим филтер inductor / задави SF0905500YLB увоз оригиналниот 2x50uH

DEN 507.36
Во достапна форма

Пристапност

Ние можеме да брод од DHL / UPS/ EMS /Федекс / ТНТ /Кина Пост Воздух Mail.
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.
Превозот И Плаќање :
1.
Добредојдовте на нашата Продавница
King Sun Micro Electronics Co.Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Задави прстен

Избор на клиент