• Новак
Даб Современи дрвени Ѕид Светилка Светла Дрво+Стакло E27 За Спалната соба Дома Осветлување,Ѕид Sconce солидна мозаик дрвени ѕид светлина Lamparas

Даб Современи дрвени Ѕид Светилка Светла Дрво+Стакло E27 За Спалната соба Дома Осветлување,Ѕид Sconce солидна

DEN 1836.00
DEN 2160.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Парче дрво блок : (L)13cm(W)2cm(H)33cm
да Ѕид 14cm
E271

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
10872
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Дрво
Материјал:
Дрво
Боја На Каросеријата:
Бела,Жолта
Техника:
Врежани
Карактеристики:
Само за внатрешна употреба
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на клиент