• Новак
BeDo Жените Ново Реално Кожа Рамо Ранец Дами Вистинска Кожа Ранци Моден Бренд Ранци За Тинејџери

BeDo Жените Ново Реално Кожа Рамо Ранец Дами Вистинска Кожа Ранци Моден Бренд Ранци За Тинејџери

DEN 2322.00
DEN 3225.12
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
BeDo
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
H086D
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
боја:
Црна ,Сина
Материјали:
hige квалитет кравја кожа
Стил:
улица

Избор на клиент