• Новак
SHT30 Штит за Д1 Мини SHT30 I2C Дигитални Температура и Влажност, Сензор Модул

SHT30 Штит за Д1 Мини SHT30 I2C Дигитални Температура и Влажност, Сензор Модул

DEN 84.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да ги користите Ebay работа за секој објект, понуда или да ја користите Купи Тоа Сега. Сепак, ние сме одговорни за било каква штета
≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡
. ако изберете UPS или DHL express испорака, мора да се обезбеди вашиот телефонски број, UPS-от и DHL Не може да ја Испорача P. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.
- Дали ви се нудат се изразат испорака?
НЕ, ние само им понуди Airpost Услуга [ исто како USPS ] Превозот метод.

Главните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
SHT30 Штит
Бренд Име:
Megmoki
Состојба:
Нови

Избор на клиент