• Новак
2018 Флеш Печати Памук Топла Продажба памук Тенок Одговара Екипажот Вратот Уметноста На Мастило Тетоважа Материјали Секојдневен Tee Кошули

2018 Флеш Печати Памук Топла Продажба памук Тенок Одговара Екипажот Вратот Уметноста На Мастило Тетоважа

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Избор на клиент