• Новак
2017 Есен Зима Водоотпорни Панталони за Девојки Дебел Памук Топло Outerwear Спорт Бебе Облека Момчето Панталони Девојки Панталони 0-4T

2017 Есен Зима Водоотпорни Панталони за Девојки Дебел Памук Топло Outerwear Спорт Бебе Облека Момчето Панталони

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. но тоа трае многу подолго време, EMS или други е подобро за големи пакети.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување За Превозот : Ние често брод предмети преку кина пост воздух или ЕМС и други DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,итн Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG. За повратни информации : Вашето мислење е исклучително важно за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Број На Модел На:
R-881
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Ацетат,Памук
Панталона Стил:
Директно
Бренд Име:
BarbieRabbit
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Декорација:
B
тип 1:
Одговара 0-4Years Бебе Девојки и Момчиња Зимски Панталони
тип 2:
Есен, Зима и Топло, Панталони за Девојки Момчето

Избор на клиент