• Новак
deechooll 11pcs Автомобил LED Сијалица за Опел Astra J Sports Tourer 2009-2012 ,Бела Canbus Внатрешни светла за Читање Купола Светлина

deechooll 11pcs Автомобил LED Сијалица за Опел Astra J Sports Tourer 2009-2012 ,Бела Canbus Внатрешни светла

DEN 912.00
Во достапна форма

Пристапност


Ова е името ,можете да им верувате . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само .
За Гаранција
1.
Ве молиме потврдете дали Објектот ќе ги задоволат вашите побарувачката пред да го купат.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , ПО ПРИЕМОТ НА објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци ,а потоа се откаже од трансакцијата од Aliexpress од двете нас .(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ако вие се согласувате со горе -листа на политики по купување на нашата продавница.deechooll 11pcs Автомобил LED Сијалица за "Опел" Astra J Sports Tourer 2009-2012 ,Бела Canbus Внатрешни светла за Читање Купола Светлина
Совет : led светилки во слики е пример Led диоди се користат за нашите Колекции,
тоа можеби различни ,
но, тие се точни за вашиот автомобил модел.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. -Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
Примерокот фотографијата е прикажано погоре покажува широк спектар на Canbus LED светилки видите
ВО описот подолу е јасно за вас
што и каде таа е инсталирана во нивниот автомобил.
Таму е невозможно за решавање на прашањата ако ние donnot знаете за нив.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. по добивањето тоа . -Долг живот.
Враќање&Наплата
1.Или можете mayby изберете да имате замена.
жал ни е што НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА .Поради акции статус и зони разлика , ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе контакт со нас во текот на 7 дена и се врати на објектот 30days. Сите Led светилки во оваа група се прибираат Canbus Led диоди со вграден Check-Resistand.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
deechooll
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
0.2
Фолксваген Модел:
Голф
Име На Модел:
Б-Astra J Sports Tourer 12
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Внатрешни светла за Опел Astra J Sports Tourer
2.Боја:
Бела/Ладно Бела
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED чип
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
Вклопуваат со автомобил Опел Astra J Sports Tourer
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Купола Читање Ракавица Кутија Багажникот Суета Mirro
9.Сертификат:
ISO9001
10.Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент