• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛПИТЕ Алпите RK09L1120A69 прецизност potentiometer, една поврзани A10K вратило должина 20mm

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ АЛПИТЕ Алпите RK09L1120A69 прецизност potentiometer, една поврзани A10K вратило должина 20mm

DEN 152.64
Во достапна форма

Пристапност


0123456789

Главните карактеристики

Број На Модел На:
111
тековната:
10A
Карактеристики:
Georgette
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
Georgette
Тип На Објект:
Прекинувачи
Potentiometer Тип:
Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Избор на клиент