• Новак
Сјајот Среќен Божиќ Картички Креативни новогодишни Честитки За Бизнис,Партија

Сјајот Среќен Божиќ Картички Креативни новогодишни Честитки За Бизнис,Партија

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме кликнете потврди приемот на вашата нарачка. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S.Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Сјајот Среќен Божиќ Картички Креативни новогодишни Честитки За Бизнис,Забава ****КУПИ ПОВЕЌЕ ЧЕСТИТКИ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ ****
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ СО НАС ПРЕКУ E-MAIL***
100% сосема Нов и висок квалитет на Производот : Божиќ Картичка Големина : 115mm 210mm x (картичка) 120mm x 215mm (плик) Тежина : 20g/set Материјал : сјајот во прав Детали од картичка : Порака страница внатре,Сива плик Еден сет вклучувајќи 1 поздрав картичка и 1 плик ќе добие 8 сетови од овие гроздобер поздрав картичка поставен врз основа на вашиот одберете .

Главните карактеристики

боја:
Добиете сите 8 обрасци
празник:
Други,Бизнис,Партија
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Стил:
Фестивали
Бренд Име:
ENO Поздрав
Број На Модел На:
HK164
Производот:
божиќ картичка
Материјал:
Хартија
картичка големина:
115mm 210mm x
плик со големина:
120mm x 215mm
По поставување :
1 карта + 1 плик
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)

Избор на клиент