• Новак
ХС-8 DC24V 8 Канали воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Систем

ХС-8 DC24V 8 Канали воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Систем

DEN 3360.00
Во достапна форма

Пристапност

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
8 Канали Контрола Воочи Големината И Кран Далечински Управувач Систем
(ГОРЕ/ДОЛУ/START/STOP/ЗАПАД/ИСТОК/ЈУГ/СЕВЕР)
Примачот Votlage : 24 VDC
Извор на енергија на Контролор : 2 x 1. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Главните карактеристики

Тип На Мотор:
dc мотор

Избор на клиент