• Новак
Топла Продажба 1pcs Само-греење Турмалин Магнетен Појас Lumbar Поддршка Подготвуваат Двојно Здружени Прилагодливи Подлога

Топла Продажба 1pcs Само-греење Турмалин Магнетен Појас Lumbar Поддршка Подготвуваат Двојно Здружени Прилагодливи

DEN 178.56
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Магнети за да се зголеми протокот на крв .
Ублажување на болки во грбот со намалување на притисокот.
Neoprene задниот панел за топлина и за компресија.
Vented и дише еластична страничните панели.
Прилагодливи и удобно.
Поддржува по должината на ' рбетот за да обезбеди стабилност на оние кои страдаат од болки во грбот.
Описи :
Стратешки поставени магнети за помош со болка.
Професионално дизајнирана Двојно се Повлече протези може да се прилагоди.
до саканото ниво на двете утеха и поддршка со користење на висока
квалитет на сврзувачки елементи.
Спецификации :
Материјал : Neoprene
Боја : црна
Протегала опсег : 109cm 133cm
Приближно половината (40-44 инчи) или (102-112 см)
Пакет Се Вклучени :
1 x Магнетни Назад Поддршка Lumbar Подготвуваат Појас
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
KENAIYA
Број На Модел На:
ZE00600
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
Магнетни Назад Поддршка Lumbar Подготвуваат Појас

Избор на клиент