• Новак
2017 нов тек на пролет и есен зима продажба надворешна трговија слободно кратки чизми tassel чизми големина кодот

2017 нов тек на пролет и есен зима продажба надворешна трговија слободно кратки чизми tassel чизми големина

DEN 989.00
DEN 1075.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Вратило Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Tassel
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Мека Кожа

Избор на клиент