• Новак
10pcs Lock Изберете Set Скршена Клучна Extractor Поставите Locksmith Рака Алатка Копче Отстрани Отстранување Куки Заклучување Комплет Мебел

10pcs Lock Изберете Set Скршена Клучна Extractor Поставите Locksmith Рака Алатка Копче Отстрани Отстранување

DEN 96.00
DEN 132.48
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


10pcs Lock Изберете Set Скршена Клучна Extractor Поставите Locksmith Рака Алатка Копче Отстрани Отстранување Куки Заклучување Комплет Мебел
Спецификации : Количина : 10pc Боја : Сива Материјал : пластични & метал Игла должина : Околу 10.5 см / 4 инчен Кука должина : Околу 7.5 cm / 3 инчи Идеален за механичар и locksmiths да излезат скршени копчиња. Таа содржи 6 парчиња скршено копче за отстранување куки и 4 парчиња скршено копче за отстранување игли
Пакетот вклучува : 1 x 6 PCS Кука 1 x 4pcs Игла

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Се справи со DIY Алатки

Избор на клиент