• Новак
53mm Природни црвениот џаспер кварцен кристал сфера топката лекување

53mm Природни црвениот џаспер кварцен кристал сфера топката лекување

DEN 1583.52
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме барање фактура од нас пред да се изврши плаќање.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветно
Море(60days)
0.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања.
Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Ве молиме испратете плаќање во рок од 7 дена од денот на завршувањето на аукцијата. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо
.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Alipay
Rerurns
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како што се : Пари гаранција за Враќање превозот платени од страна на : Купувачот.

Главните карактеристики

Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи

Избор на клиент