• Новак
За Kawasaki EL250 Eliminator 250 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Kawasaki EL250 Eliminator 250 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 292.00
DEN 335.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

5*4*5cm;
Го заменува : Хонда 35850-425-007 35850-425-017 35850-463-000 35850-MB0-007 35850-MF5-751 Kawasaki 27010-0778, 27010-1213, 27010-1269, 27010-1281 SUZUKI 31800-07 D00 31800-01 D00
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Прими погрешен точка
2.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Име На Модел:
За KAWASAKI
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Оем Замена:
27010-0778 27010-1213 27010-1269 27010-1281
Модел:
ЕЛ 250 Eliminator 250 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994
модел 01:
VN800 Вулкан 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
модел 02:
VN800 Вулкан 800 Класичен 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003-2005
модел 03:
VN1500 Вулкан 1500L 1996 1997
модел 04:
VN1500 Вулкан 88 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995
Модел 05:
VN1500 Вулкан 88SE 1987 1988 1989 1990
модел 06:
ZX-6 Нинџа ZX600 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998-2001
модел 07:
ZX-7 Нинџа ZX750 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995
модел 08:
ZX-7R Нинџа ZX750 1991 1992 1993 1994

Избор на клиент