• Новак
дизни мики Перница Перница Магнетна Терапија Вратот Постелнина 48*74cm деца возрасни девојки спална соба оркестарот здравствена заштита спиење подарок

дизни мики Перница Перница Магнетна Терапија Вратот Постелнина 48*74cm деца возрасни девојки спална соба оркестарот

DEN 1607.00
DEN 2263.20
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Наплата е дадена еднаш производот е враќање. ние нудиме Дизни постелнина сетови, прекривки ги опфаќа поставување, утешители, јоргани, листови, bedclothes, bedspread, постелнина, перница шамс случаи, ќебиња, bathrobe, крпа, кујна gadgets, од добар квалитет и конкурентна цена и за секој гостин во светот. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти.
Добредојдовте, еден од водечките добавувачи на постелнина поставува и дома декор во Кина. Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови. повеќе различни ткаенини, исто како памук, свила, tencel и бамбус влакна и други. и ние имаме повеќе различни Дизни Карактер : Мики и Мини Маус, Автомобили Молња Меквин и додатоци Автомобили, Замрзнати детска постелнина, Мечо Пух collectionand,Дизни Принцезата собирање и други познати карактер Дизни се постелнина. Ние не нудиме наплата или размена на постелнината во собата. Перница Опфаќа : Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно. Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас. Ве молиме бидете сигурни да го референца на ЦЕЛ БРОЈ, што ќе се купуваат со СИТЕ писма.Сите производи што се продаваат се направени од материјали од врвен квалитет и да си одат низ ригорозни инспекција. бесплатен превозот не значи дека купувачот не треба да плаќаат дополнителна царинска
4. Ние обезбедува стотици посветен производи за глобалната купувачи.Technoloty : висок квалитет Меморија Форма, здравствена заштита перница. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин.Тип : Дизни здравствена заштита Перници, Дизни Цртан филм Перница, памук Децата Фрли Перници, Девојки Меморија Перница, Момчиња Перница, детска Спална соба Декорација, Мали Перничиња Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Перница Перница Магнетна Терапија Вратот Постелнината се Регулира хипертензија соодветно Промовираат Метро метаболички Намалат Заморот се Подобри immunologic функција ви Помогне да се избегне спиење изгубени & нервен ум Одлично за вашето здравје
1.

Главните карактеристики

Големина:
48*74
Функција:
Масажа,Ладење,Терапија,Анти-Статички,Memory
Бренд Име:
ДИЗНИ
Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина,Телото
Пополнување:
Полиестер / Памук
Обликот:
правоаголник
Ткаенина Count:
40
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Дизни Перници
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
Тежина:
1-1.5 kg
Дел:
Вратот
Шема:
Дизни здравствена заштита перница
боја:
Бела

Избор на клиент