• Новак
Tri-поларните плажа капи 2018 Лето Широк Обод Флопи Слама Сонцето Шапка Плажа Жените Шапка Свитлива Лето УВ Заштита на Патување Капа

Tri-поларните плажа капи 2018 Лето Широк Обод Флопи Слама Сонцето Шапка Плажа Жените Шапка Свитлива Лето УВ

DEN 351.00
DEN 439.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Шапка Големина:
L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Sunshade
Материјал:
Слама
Број На Модел На:
FCX0152
Бренд Име:
Tri-поларните
боја:
Каки, беж, млеко бела, морнарица
Големина:
L(58-60cm)
сонцето капа:
лето плажа шапка
плажа капи:
слама сонцето шапка
слама капа:
сонцето шапка

Избор на клиент