• Новак
Лето мода Римски стил Рамно дно 2017 крстот ремени barreled кул ракавици алкохол отвори пети пета сандали плажа жените чевли

Лето мода Римски стил Рамно дно 2017 крстот ремени barreled кул ракавици алкохол отвори пети пета сандали плажа

DEN 1453.00
DEN 1579.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Големини : 3443 Боја : црна, жолта кајсија бела Vamp материјал : висок квалитет на стп Внатре материјал : удобно дише стп внатре Со максимална : 1 см висок цилиндричен : 40 CM Тапан обемот : 30 cm детали за производот

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
дупка став
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 33
пети капа стил:
отворете пети
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Процесот:
Лепило

Избор на клиент