• Новак
25m/тркалаат 70MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs разгорат

25m/тркалаат 70MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs разгорат

DEN 5122.08
Во достапна форма

Пристапност

30 25 120~225 φ250 ≥250 0.15 50 16~29 φ35 36.15 25 35~55 φ70 ≥70 0.20 25 50~85 φ100 ≥100 0.20 25 55~95 φ120 ≥120 0.5~44 φ50 ≥50 0.30 25 95~175 φ210 ≥210 0.20 25 45~75 φ90 ≥90 0.

Главните карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6mm

Избор на клиент