• Новак
Тренди Алуминиум во Сребрена Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит За Унисекс

Тренди Алуминиум во Сребрена Злато 3D Плоштадот Метал Шарм Хривнија 7 Чакра Јога Прилагодливи Хривнија Накит

DEN 75.00
DEN 89.28
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што ние сакавме.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа.
Материјали : Камен
мушка големина : 8mm
Хривнија големина : 18cm
quanrity : 1pcs
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
-Кои се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно. - Ние, исто така, работа во празник. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Нашите работно време : од понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 18 : 30 часот.
-Нема мини ред, но ако вашата нарачка помалку од $5 и изберете Кина Пост Воздушен транспорт метод, ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух БЕЗ следење на број, ве Молиме да се разбере.
-Ние ќе брод Објектот со следење на број кога вашата нарачка повеќе од $5 и изберете Кина Пост Воздухот, можете да следење на превозот напредокот на вашата нарачка.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YEYULIN
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
171026
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс

Избор на клиент