• Новак
За APRILIA Leonardo ST250 2002 2003 2004 2005 300LC 2004-2006 250LC 1999 2000 2001 Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

За APRILIA Leonardo ST250 2002 2003 2004 2005 300LC 2004-2006 250LC 1999 2000 2001 Мотоцикл Напонски Регулатор

DEN 877.00
DEN 1008.00
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. ние ги испратите преку различни воздух mail. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Телефон мора да се for international express превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За BMW APRILIA
Објектот Ширина:
0inch
Оем Замена:
SH532B-12
Модел:
Пегаз 650 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002
модел 01:
Мото 650 1995 1996 1997 1998 1999
Модел 02:
Леонардо 250 LC 1999 2000 2001
модел 03:
Леонардо 300 LC 2004 2005 2006
модел 04:
Леонардо ST 250 2002 2003 2004 2005

Избор на клиент