• Новак
15.5влакно Natura Јасно Бели Кварцен Кристал Врвот Drilled Точка Лабава Монистра,Суровини и Кристал се Држиме Дипломирал Pendant Монистра Накит

15.5влакно Natura Јасно Бели Кварцен Кристал Врвот Drilled Точка Лабава Монистра,Суровини и Кристал се Држиме

DEN 560.00
DEN 608.64
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YYX098
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Форма:
точка
Материјал:
Природни Кварцен Кристал
Обликот:
точка
Должина:
Approx15.5inches/Strand & Approx46pcs
Големина:
6-10x20-45mm
боја:
Бела
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6-10mm

Избор на клиент