• Новак
10PCS/МНОГУ DP74HC245 74HC245 TSSOP-20 TRANSCEIVER НОВИ

10PCS/МНОГУ DP74HC245 74HC245 TSSOP-20 TRANSCEIVER НОВИ

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија. Повратни информации 1. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение .

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
DP74HC245
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент