• Новак
Кинески стил железо кафез pendant светла коридор балкон креативни рака-насликани крпа птица pensant светилки ZA9157

Кинески стил железо кафез pendant светла коридор балкон креативни рака-насликани крпа птица pensant светилки

DEN 8544.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Извор на светлина] : LED
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D40 CMD50 CM,D70 CM

Главните карактеристики

Големина:
D70cm, D50cm, D40cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
LL1
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
171108
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
469

Избор на клиент