• Новак
BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За KIA Ceed Hatchback (2006-2011) 310mm,Шофершајбната Авто Стил

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За KIA Ceed Hatchback (2006-2011)

DEN 285.00
DEN 331.20
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
Ве молиме Кликнете на Линкот За KIA Ceed Пред Стакло :

Главните карактеристики

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Материјал Тип:
ABS+Гума
Kia Цие БИ-Година:
2007,2011,2010,2009,2006,2008
Име На Модел:
BR-QYH-02
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Kia Модел:
Цие БИ
Бренд Име:
BROSHOO
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg

Избор на клиент