• Новак
Бесплатен превозот 10pcs SF0905100YLB заеднички режим filter / задави 10uH 1.6 НА 0905 80V

Бесплатен превозот 10pcs SF0905100YLB заеднички режим filter / задави 10uH 1.6 НА 0905 80V

DEN 551.04
Во достапна форма

Пристапност


Превозот И Плаќање :
1.Купи повеќе делови. Ако преферирате други плаќаат начини, ве молиме контактирајте со нас.
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас. Ние прифаќаме T/T & Western Union & & Зачувам услуга. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата .
Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Модел:
SF0905100YLB

Избор на клиент